KOLIK ČASU POTŘEBUJI K PŘÍPRAVĚ VIDEA, KTERÉ PRODÁ MŮJ BYZNYS?

Ne, neumíme Vám vyrobit video během týdne. Ale má to svůj dobrý důvod. Věřte nám!

Vaše video prezentace, ať už jde o reklamu, spot, nebo dokument, lze považovat za úspěšnou jen tehdy, zasáhne-li diváka, potažmo Vašeho zákazníka na tom správném místě. Video bez obsahu a poutavé formy, je jako společnost bez produktu. A protože je klient tím, na kom stojí konečné rozhodnutí uzavřít s Vámi obchod, musí to být právě on, na koho videem cílíte.

Emoce jsou komplex pocitů, které ovlivňují většinu lidských rozhodnutí. Chce to sice nějaký čas, předem definovat a pochopit pocity, požadavky a očekávání Vašich zákazníků, ale stojí to za to! Mnohem snáz pak zjistíte, jak jim podat a vysvětlit, v čem je Váš produkt, nebo služba, právě pro ně ideální. Především z tohoto důvodu potřebujeme, abychom měli čas, dostatečně pochopit Vás a Vašeho zákazníka. Naším cílem totiž není jen vytvořit obsah, který zaujme publikum. My chceme diváka přinutit k akci Váš produkt koupit a použít.

V případě, že byste raději utratili peníze za video, které bude do týdne hotové, třeba i hezky zpracované, ale bez opravdového dopadu na klienta, najde se jistě řada společností, nebo jednotlivců, kteří Vám s ním pomohou.  

My si však stojíme za tím, že náš klient by měl hledat relevantní obsah, který bude mít opravdový a hmatatelný dopad na cílové publikum. Vezme to sice víc času, vše řádně probrat a připravit, ale výsledek pak stojí za to! Proto si myslíme, že ideální čas pro dokončení úspěšného videa, je tři až osm týdnů od zadání.

Hodně štěstí Vám přeje

Matěj Balcar

 

 

Mám zájem ZDARMA odebírat podobné články:

Kontakt

Demopictures v.o.s.
IČ:05622531
Počernická 1405/20, Praha 10, 100 00
00420 732 215 106
info@demopictures.eu