PROČ MŮŽE BÝT VIDEO ZLATÝM GRÁLEM PRO VÁŠ BYZNYS?

Nezáleží na tom, jestli už nějakou video prezentaci, nebo reklamu máte.  Důležité je spíš mít povědomí o tom, jakou účinnost v dnešní době obchodování na internetu video má a proč je dobré ho využít. Dovolte, abychom Vám to v pár stručných bodech shrnuli:

1) Video je nejefektivnější nástroj, jak prodávat na internetu. Přesněji, jeho účinnost měřená na rozkliky je v poměru ke klasickému banneru 76% ku 24%. To už je slušný rozdíl!

 2) V rychlé době internetu máte 2 sekundy na to, zaujmout návštěvníka Vaší stránky. Video to díky užití tří uměleckých složek v jedné (obraz, hudba, zvuk) dovede.

3) Také se Vám líbí představa, že se návštěvník Vašeho webu dozví vše, o Vašem produktu, nebo službách během pár sekund, aniž by musel na něco klikat? Video je řešením.

 4) Profesionálně zpracované video zvedá v očích klientů a konkurence Vaší hodnotu. Když je dobře zpracované, výrazně Vám přidá na prestiži a posílí konkurenční výhodu.  

 5) Emoce jsou komplex pocitů, které ovlivňují většinu lidských rozhodnutí. Žádný jiný typ reklamy, nebo sebeprezantace, nemá větší šanci zasáhnout a dostat diváka, potažmo Vaše klienta, tam, co potřebujete.

PROČ NEMÍT PREZENTACI, KTERÁ CHYTÍ ZA SRDCE NEJEN VÁS, ALE I VAŠE KLIENTY?

Hodně štěstí Vám přeje

Matěj Balcar

Mám zájem ZDARMA odebírat podobné články:

Kontakt

Demopictures v.o.s.
IČ:05622531
Počernická 1405/20, Praha 10, 100 00
00420 732 215 106
info@demopictures.eu