JAK POMÁHÁ VIDEO V ONLINE PODNIKÁNÍ?

 Celý princip funguje na jednoduché úvaze: Když nakupujeme, tak daleko raději nakupujeme od lidí, které známe a kterým věříme. Proto je klíčem pro úspěšné obchodování získání důvěry a vybudování vztahu se zákazníkem.

 Tato myšlenka není kdovíjak převratná a úspěšní obchodníci jí znají už tisíce let. Otázkou tedy zůstává, proč stále tolika obchodníkům nedochází její aplikovatelnost na online podnikání? Dám rozum, že budovat osobně vztah s klienty přes internet asi nejde. Právě od toho je tu však video! Video, ve kterém jsme vidět a kde je slyšet náš hlas. Právě tak nás klienti svým způsobem mohou dopředu poznat a pak, když se s nimi setkáme osobně, se k nám chovají daleko více přátelsky, protože nás už podvědomě znají a ví co čekat. Celý obchod se pak probíhá daleko snadněji a příjemněji.

 Stejně to funguje i s představováním Vašich produktů a služeb. Pro potencionálního zákazníka je skrze video daleko jednodušší si představit, jaký produkt je, jak vypadá a jaké jsou jeho benefity. Rovněž má i větší prostor se sním ztotožnit. Zákazník také stráví o 88% více času na webu, kde je video a my máme šanci mu prodat. Také 3 z 5 zákazníků stráví více než 2 minuty sledováním videa o produktu, který si chtějí koupit.

To už je slušná bilance. I proto věříme v naše motto, že cílem k úspěchu v online podnikání, je vždy Video, které prodává!

Hodně štěstí Vám přeje

Matěj Balcar

Mám zájem ZDARMA odebírat podobné články:

Kontakt

Demopictures v.o.s.
IČ:05622531
Počernická 1405/20, Praha 10, 100 00
00420 732 215 106
info@demopictures.eu